יחסי אישות במיטות מתכווננות

אחת השאלות שעולות מדי פעם ממטופלים שאינם מתביישים ועדיין נמצאים במצב בריאותי תקין יחסית ובזוגיות היא האם ניתן להמשיך לקיים יחסי אישות, היינו יחסי מין, במיטה מתכווננת. לצערנו בשל המבוכה שבעיסוק בנושא אין מספיק מידע על כך ואנשים אינם נוטים לשתף על הצלחות או כשלונות בפעילות גופנית זו במיטה. אך עדיין מבדיקות שנעשו על ידינו נראה כי אין שום בעיה לקיים יחסי מין במיטות מתכווננות, לעיתים אפילו זה יתרון לחלק מהזוגות המנצלים את היכולות של המיטה לשפר את חיי המין שלהם. למעשה רק יצרן אחד של מיטות מתכווננות התייחס במודעה שלו לנושא וציין במודעה אחת בלבד אך מאוד נלהבת שי מדובר ב"השקעה בשינה טובה, מנוחה אופטימלית, בריאות וסקס טוב!". כמובן שאין להסתמך פשוטו כמשמעו על הפרסום של חברת ייצור מיטות אחת אך לפחות נראה כי הנושא רלוונטי ללא מעט אנשים. צריך להבין כי שוק המיטות המתכווננות והמיטות הסיעודיות הוא שוק של מיליוני אנשים ברחבי העולם שנדרשים או מעוניינים לשנות את חווית השינה שלהם וכמובן שלשינוי זה יש גם השפעה על התנהלות אחרת בחדר המיטות.
אין להניח מכאן שמחר יתפרסמו קמפיינים שונים על שדרוג הפעילות המינית כתוצאה ממעבר למיטות מתכווננות או מבצעים על מצעי סאטן בקנייה של מיטה סיעודית אך נראה כי מדובר בבונוס מעניין לאלו הרוצים לשפר את השינה שלהם באמצעות מיטה מתקדמת.

מיטה סיעודית
מיטה סיעודית

קשה לעודד אנשים לחלוק את הניסיון שלהם בתחום או לפרסם עצות לשימוש מושכל ומוצלח בשלט או בתנוחות ספציפיות של המיטה אך אם יודעים לקרוא בין השורות או לשאול את השאלות הנכונות, רבים מבעלי מיטות אלו ישמחו לחלוק מהניסיון שלהם בצורה מרומזת.
אני רואה ביתרון זה רק יתרון אחד נוסף למיטות אלו שמאפשרות התמודדות כה מוצלחות עם כל כך הרבה אתגרים בריאותיים ומאפשרת את שיפור איכות החיים והשינה של סובלים שונים ומגוונים כל כך אשר יכולים בזכות מיטות אלו לחוות חיים אחרים לגמרי ולקום כל בוקר לבוקר טוב וחדש ולא לבוקר מותש וכואב או מייאש.