איך לבחור מיטה סיעודית או מתכווננת איכותית?

עם תחילת הייצור המסיבי של מיטות סיעודיות ומתכווננות במזרח נוצר היצע עצום של מותגים שלעיתים יוצר בלבול ואף מביא לאכזבה – לא מעט לקוחות מתמודדים עם מיטות שפשוט אינם עומדים בהבטחות האיכות שלהם. מכיוון שמדובר בקנייה של פעם בחיים ולרוב בקנייה לא זולה למדי הנוצרת מצורך לשדרג את חווית השינה בשל בעיות בריאותיות או תודות לאפשרות שנפתחה עבורך מומלץ מאוד לבחור במותג מוביל וכזה שהוכיח את עצמו לאורך שנים ומגובה בהמלצות של מאות ואלפי לקוחות מרוצים ברחבי העולם.

מיטות מתכווננות של קומפורט איר

חברת קומפורט איר היא ללא ספק אחד מהמותגים החזקים יותר בתחום עם שנים של ניסיון ביצירת מזרני אוויר או מזרנים למיטות מתכווננות המציעים תמיכה, עמידות ונוחות מירבית. מזרנים אלו לרוב גם קלים לניקוי ומכילים חומרים איכותיים כולל קצף בעל זכרון שיודע לזכור את תנוחות הגוף של המטופל או להתאים עצמו לגופו ולטמפרטורה של האדם השוכב עליו. מוצרים אלו נבנו מלכתחילה במטרה להחזיק מעמד ולשרת שנים על גבי שנים. ניתן למצוא את המוצרים שלהם בפתרונות של מיטות ליחיד, לזוג או למיטה וחצי ובמרבית המקרים כאשר מדובר במיטה ליותר מאדם יחיד ניתן ליצור התאמה ייחודית ואישית לכל אחד מבני הזוג.
מותג נוסף שהוכיח את עצמו במשך שנים הוא חברת סלקט קומפורט שמשווקת גם את מותג סליפ נמבר. החברה המוכרת מאוד בצפון אמריקה תודות למסעות הפרסום האגרסיביים שלה מציעה מוצרים יחסית פשוטים יותר (פחות מיטות סיעודיות מורכבות) ובמחירים הנחשבים עממיים בהשוואה למתחרים האחרים בקטגוריה. החברה מתמקדת יותר במשפרי שינה מתוך נוחות ופחות במקרים טיפוליים או סיעודיים ולכן הדגש הוא על גודל המזרן, אפשרות הגבהה בחלק הגוף העליון בלבד ושלט אלחוטי המאפשר פעולות אלו. כדי להתמודד עם האכזבה הרבה של לקוחות בתחום החברה מציעה להתנסות במוצר ולישון עליו 30 יום ואם אינכם מרוצים ממנו להחזיר אותו ולקבל את כספכם חזרה, אך מכיוון שעלות ההובלה והמשלוח עליכם גם אל בתיכם וגם משם חזרה למפעל – לא מדובר בהחזרה זולה.